וסת ראשונה – מדריך לנערות

ילדה, נערה, אישה הוא מדריך ראשון מסוגו לנערות לקראת קבלת הווסת הראשונה. הוא מאיר לכל מי שקוראת בו את האופי החיובי שבמחזוריות הנשית, מזמין את הקוראות להכיר את המורשת שמאחוריה, להבין את התהליך הנפשי שאנו עוברות חודש בחודשו- ולא רק את הפיזיולוגיה הפשוטה. הוא מכיל הצעות מעצימות, ידע שעבר לאורך הדורות מאם לבת, וגם מרחב להבעה עצמית: מנדלות שכל נערה יכולה לצבוע מתוך רחשי ליבה.

מדריך לנערותהספר הזה הוא ברכת שלום חמה לנערה בכניסתה אל עולם הנשיות, שתמלא אותה בכבוד לגופה ולתהליכים שהוא עובר, ותוביל לשמחה וגאווה על היותה אישה.

אמא, בתך מתקרבת לגיל שבו המחזור הראשון עומד להפציע בחייה? את רוצה שהחוויה תהיה לה חיובית ומשמעותית, את רוצה לפתוח פתח לשיחה חופשית ונינוחה- זוהי חוברת נהדרת להעניק לה!

מתנה משמעותית ויפה לכל בת מצווה, שתציע לנערה גישה חיובית ומעצימה כלפי נשיותה וגופה.

דיאנה לם היא מרצה, מאמנת, מורה ומטפלת, מחברת הספר "Becoming Peers – Mentoring Girls Into Womanhood" .עבודתה החלוצית יצרה שינוי בחייהן של נשים ונערות ברחבי העולם. במשך למעלה מ- 20 שנה דיאנה עוזרת לנשים ונערות לאהוב את עצמן  ללא תנאי , היא מדריכה נשים לעבור משיפוט עצמי לטיפוח עצמי, להיות מודל של קבלה עצמית והערכה עצמית עבור בנותיהן, ומלמדת אותן  לקבל בתבונה את פני בנותיהן אל נשיות מעצימה
בקרו באתר של דיאנה: www.deannalam.com

לצפייה בפרק לדוגמא
לצפייה במנדלה לדוגמא 

לרכישת החוברת 

איורים: נעמי חביליו
ציור כריכה: דינה ארגוב
ת
רגום והוצאה לאור: לימור בריף rosepads