שירות לקוחות

תודה לך שבחרת בתחבושות Rose.

המוצרים שלנו מגיעים ללקוחותינו בעיקר באמצעות הדואר. אם ברצונך לבדוק האם יש מפיצה קרובה לאזור מגורייך, את מוזמנת להיכנס ללשונית "נקודות מכירה".

הקנייה באתר מתבצעת באמצעות כרטיסי אשראי באופן מקוון (האתר מאובטח ועומד בתקן PCI)  לקוחות שמעוניינות לשלם בכרטיס אשראי באמצעות הטלפון מוזמנות לסמן את האפשרות המתאימה בהזמנה ואנו נתקשר אליך. אם אין ברשותך כרטיס אשראי, את מוזמנת להתקשר כדי למצוא דרכי תשלום חלופיות. כרטיסי האשראי המתקבלים הם ישראכרט, מאסטרקארד, ויזה, ואמריקן אקספרס. לא ניתן לשלם בכרטיס אשראי מחו"ל, ניתן לשלם בכרטיס דיירקט רק דרך הטלפון (ולא אוטומטית באתר).

משלוחים
המחירים באתר אינם כוללים דמי משלוח. אופן המשלוח ניתן לבחירה בעגלת הקניות. זמן האספקה המירבי של התחבושות הוא 14 ימי עסקים, אך לרוב יוצאים משלוחים באופן תדיר והם יגיעו תוך 7 ימי עסקים. אם יש צורך או דחיפות, אנא צייני זאת בעת ההזמנה או טלפונית.

המשלוח של המוצרים מתבצע בדואר רשום. ניתן לבחור משלוח עד הבית באמצעות שליח, אנא בחרי זאת בהזמנה.

חבילה שלא תיאסף על ידי הלקוחה, עלות המשלוח החוזר תחול על הלקוחה.
חשבונית תישלח אלייך באמצעות המייל, אלא אם תבקשי אחרת. במייל זה תקבלי גם את מספר המעקב של המשלוח שלך בדואר ישראל.

תנאי החזרה והחלפה
עיקר המוצרים באתר הם מוצרי היגיינה, ועל כן לא ניתן להחזיר מוצרים שנעשה בהם שימוש. ניתן להחזיר/ להחליף תחבושות אם הן לא עברו כביסה , וגביעוניות בקופסתן הסגורה, עד 14 יום מיום קבלת המוצר. אנא שלחי אותן ללימור בריף, יזרעאל 44א טבעון, בצירוף פתק עם שמך ומספר ההזמנה שלך, והסיבה להחזרה/ החלפה. במקרה של החזרה, תזוכי במחיר הסחורה בקיזוז דמי המשלוח ו 5% דמי ביטול על פי חוק. אם גילית שאת מעוניינת בגדלים אחרים ממה שביקשת בהזמנה המקורית, נחליף לך בשמחה בהתאם לצרכייך. עלויות המשלוח יחולו על הלקוחה.

אנו מאמינות בשירות מעל לכול, ורוצות שתיהני מהתחבושות ותהיי מרוצה.
התחבושות מותאמות לרוב הנשים, אך אנו שונות זו מזו.
אם התחבושת לא מתאימה, לא נוחה, לא סופגת מספיק…
אנא פני אלינו במייל או טלפונית ואנו נתאים לך תחבושת אחרת.

להרחבה על תנאי השימוש באתר מוזמנת לקרוא בתקנון.

שימוש נעים,

לימור

04-6373627