מי אנחנו

על Rosepads ועלי- לימור בריף

רוזפדס הוקמה בשנת 1997 על ידי שירה לוריא, אז בעלת סטודיו תל אביבי לעיצוב בגדים.  שירה הסתובבה בירידים, פסטיבלים, מעגלי נשים, חנויות טבע, ועשתה כל מה שצריך כדי להביא אל המודעות של נשים את קיומן של אלטרנטיבות למוצרי ההיגיינה החד פעמיים, המזיקים כל כך לסביבה ולגוף האישה.

limor7

ב- 2010 שירה יצאה לדרכים אחרות ואני המשכתי בנקודה שהיא הפסיקה. הייתי משתמשת ותיקה בתחבושות, ואימא צעירה שמחפשת דרך חדשה בחיים. כמשתמשת, הגעתי אל התחבושות מסיבות אקולוגיות. נשארתי כי היה לי נוח, אבל הצוהר שנפתח לי אל גופי ואל המחזוריות שלי, הפך את הווסת לשעון פנימי, ולתחום עניין שבוער בי- לחקור אודותיו, לדבר בו, לחוש אותו. שמתי לי למטרה להפוך את Rosepads  למרכז מידע עבור נשים בנושא ווסת ובריאות נשית מזווית אלטרנטיבית. עם הזמנים נוסף מוצר חדש למדפי ההגיינה הרב פעמית- גביעונית ווסת. בהתחלה היה רק המונקאפ, והיום תמצאי באתר כבר ארבעה סוגי גביעוניות, המבחר הגדול ביותר שקיים בארץ. חשוב לי להביא את כל המגוון האפשרי, ואת כל המידע שאת זקוקה לו כדי לבחור מה נכון ומתאים לך.

את כל הידע שלי צברתי משיחות עם נשים, עם מטפלות, פיזיותרפיסטיות רצפת אגן, פורומים מהארץ ומהעולם (גם תזה בנושא הווסת לא הזיקה) , ואני משתדלת לתת מענה מהיר ומקצועי בכל הקשור לווסת ולהיגיינה הנשית, וגם קצת מסביב. וכשאני לא יודעת, אני יודעת למי להפנות (-: קהילה גדולה של נשים חכמות תומכות בשימוש בתחבושות ובגביעוניות: רופאות, מטפלות, ומשתמשות ותיקות שראו וניסו כבר הכל…

אני מאמינה שהווסת חשובה לנשים, וששינוי הגישה הרווחת בתרבות כלפי הווסת הוא משימה חשובה, שיכולה לייצר אדוות של שינוי עבור נשים (ודרכן גם עבור גברים) בכל מה שקשור לדימוי עצמי, מיניות, זוגיות, ורווחה כללית. אני מאמינה שהתחבושות והגביעוניות, הן צעד אפשרי (לא יחידי) בדרך לשם. בדרך של שמירה על האדמה והסביבה, אני שומרת על עצמי ועל גופי.

את מוזמנת לשוטט באתר, בין המוצרים, המאמרים, ואני עומדת לרשותך אם עולות שאלות, בקשות, אם התעורר בך עניין או גילית תגלית חדשה – אני כאן!

 

באהבה גדולה,

לימור