תקנון

תקנון Rosepads

השימוש במידע המוצג באתר Rosepads ובמוצרים הנמכרים בו הוא על אחריותך בלבד, השימוש באתר מהווה את הסכמתך כי קראת והסכמת לכתוב בתקנון זה.
המוצרים שלנו מגיעים ללקוחותינו בעיקר באמצעות הדואר. אם ברצונך לבדוק האם יש מפיצה קרובה לאזור מגורייך, את מוזמנת להיכנס ללשונית "נקודות מכירה".

הקנייה באתר מתבצעת באמצעות כרטיסי אשראי באופן מקוון (האתר מאובטח ועומד בתקן PCI לקוחות שמעוניינות לשלם בכרטיס אשראי באמצעות הטלפון מוזמנות לסמן את האפשרות המתאימה בהזמנה ואנו נתקשר אליך. אם אין ברשותך כרטיס אשראי, את מוזמנת להתקשר כדי למצוא דרכי תשלום חלופיות. כרטיסי האשראי המתקבלים הם ישראכרט, מאסטרקארד, ויזה, ואמריקן אקספרס. לא ניתן לשלם בכרטיס אשראי מחו"ל, ניתן לשלם בכרטיס דיירקט רק דרך הטלפון (ולא אוטומטית באתר).

משלוחים
המחירים באתר אינם כוללים דמי משלוח. אופן המשלוח ניתן לבחירה בעגלת הקניות. זמן האספקה המירבי של התחבושות הוא 14 ימי עסקים, אך לרוב יוצאים משלוחים באופן תדיר והם יגיעו תוך 7 ימי עסקים. אם יש צורך או דחיפות, אנא צייני זאת בעת ההזמנה או טלפונית.
המשלוח של המוצרים מתבצע בדואר רשום. ניתן לבחור משלוח עד הבית באמצעות שליח, אנא בחרי זאת בהזמנה.
חבילה שלא תיאסף על ידי הלקוחה, עלות המשלוח החוזר תחול על הלקוחה.
חשבונית תישלח אלייך באמצעות המייל, אלא אם תבקשי אחרת. במייל זה תקבלי גם את מספר המעקב של המשלוח שלך בדואר ישראל.

תנאי החזרה והחלפה
עיקר המוצרים באתר הם מוצרי היגיינה, ועל כן לא ניתן להחזיר מוצרים שנעשה בהם שימוש. ניתן להחזיר/ להחליף תחבושות אם הן לא עברו כביסה , וגביעוניות בקופסתן הסגורה, עד 14 יום מיום קבלת המוצר. אנא שלחי אותן ללימור בריף, יזרעאל 44א טבעון, בצירוף פתק עם שמך ומספר ההזמנה שלך, והסיבה להחזרה/ החלפה. במקרה של החזרה, תזוכי במחיר הסחורה בקיזוז דמי המשלוח ו 5% דמי ביטול על פי חוק. אם גילית שאת מעוניינת בגדלים אחרים ממה שביקשת בהזמנה המקורית, נחליף לך בשמחה בהתאם לצרכייך. עלויות המשלוח יחולו על הלקוחה.
אנו מאמינות בשירות מעל לכול, ורוצות שתיהני מהתחבושות ותהיי מרוצה.
התחבושות מותאמות לרוב הנשים, אך אנו שונות זו מזו.
אם התחבושת לא מתאימה, לא נוחה, לא סופגת מספיק…
אנא פני אלינו במייל או טלפונית ואנו נתאים לך תחבושת אחרת.

איסוף מידע ושימוש במידע
לשם ביצוע הזמנות את נדרשת להירשם לאתר. בהרשמתך ובביצוע רכישה המידע שאת מוסרת נשמר באתר, כולל שם , כתובת, ומספר טלפון. אנחנו מקבלות ושומרות באופן אוטומטי גם מידע מהדפדפן שלך כולל כתובת ה IP שלך , מאפייני תוכנה ועמודים באתר בהם צפית. מידע זה עשוי לשמש להתאמה אישית של חווית הגלישה שלך, לצורך סיפוק תוכן שיווקי מותאם אישית, התאמת השירות אלייך ויצירת קשר עמך לצורך משוב, ביצוע סקרים, שליחת מבצעים. בכל מייל הנשלח מאיתנו תמצאי כפתור הסרה במידה ותרצי שלא נשלח לך מיילים בעתיד.

פרטיות
כל המידע הנאסף באתר לא יימכר, יוחלף, יועבר או יינתן לאף חברה אחרת בשל כל סיבה ללא הסכמתך, מלבד מידע הכרחי להשלמת העסקה כגון ביצוע משלוח על ידי חברת משלוחים. לא יועבר או יימכר מידע לכל גוף חיצוני המאפשר זיהוי אישי שלך. אנחנו שומרות על פרטיותך, ולא נעשה שימוש במידע שמסרת ללא הסכמתך.

אבטחת מידע
האתר משתמש במגוון אמצעי אבטחה כדי לשמור על בטיחות המידע האישי שלך. הסליקה באתר מתבצעת על פי תקן PCI באופן מוצפן. אנו משתמשות בקבצי קוקי כדי לשפר את חוויית הגלישה שלך, לזהות אותך בביקור חוזר, אך ללא שימוש בפרטים מזהים מהאתר.

השימוש במידע הנמצא באתר הוא על אחריותך בלבד. אין החברה Rosepads או לימור בריף אחראיות על כל נזק שייגרם משימוש במידע או במוצרים הנמכרים באתר זה. אין להעתיק ו/או לשכפל ו/או להפיץ ו/או לפרסם ו /או לעשות כל שימוש מסחרי בחלק כלשהו באתר במישרין או בעקיפין, בעיצוב, בתמונות, בתכנים או בכל דרך אחרת, מבלי לקבל הסכמה מראש בכתב מבעלת האתר. פרסומות ומאמרים המוצגים באתר ונכתבו על ידי צד שלישי הינם קניינם של המפרסמים ולפיכך אין לעשות בהם שימוש המהווה הפרה של זכויות המפרסמת.