גביעונית ג'וג'ו Juju

ג'וג'ו היא גביעונית ווסת אוסטרלית. גביעונית ווסת היא דרך עדינה ובטוחה לשמור על הגוף שלך בצורה נקיה ונוחה במהלך הדימום. מחדירים אותה אל הנרתיק כמו טמפון, אך היא אוספת את הדימום במקום לספוג אותו.

ג'וג'ו מספקת לך את החופש המירבי לעשות מה שאת רוצה:

 • אפשר להיות איתה בלילה
 • אפשר להיות איתה פי 2-3 זמן מתחבושת או טמפון
 • מתאימה לנשים בעלות רחם אחורי ובעלות דימום חזק מאוד
 • אין לה חוטים/כנפיים/דליפות, מה שעושה אותה למתאימה לנשים בעלות אורך חיים אקטיבי, ואפשר להשתמש בה בזמן ריצה שחייה יוגה וכל פעילות אחרת.
 • נוחה לשימוש בזמן נסיעות
 • לא מייבשת את הנרתיק כמו טמפונים
 • נטולת ריח

 

גביעונית ג'וג'ו בריאה יותר בשבילך: אינה מכילה חומרים מזיקים כמו כלור, חומרי ריח או BPA. עד כה לא נקשרו מקרים של תסמונת הלם רעלי לשימוש בגביעוניות. הסיליקון הרפואי ממנו מיוצרת הג'וג'ו הוא היפואלרגני ומתאים לנשים בעלות עור רגיש ורגיות ללטקס. קל לנקות ולחטא אותה.

השימוש בגביעונית הוא חסכוני מבחינה כלכלית- נשים משתמשות בממוצע ב 200-300 מוצרי הגיינה חד פעמיים בשנה (על פי החישוב של 5 מוצרים ליום, במשך 5 ימים, 12 חודשים). גביעונית אחת מחזיקה מעמד שנים רבות!

וכמובן , שהחיסכון במוצרי היגיינה מתכלים גם מועילים לסביבה וחוסכים את הזיהום לאתרי הפסולת והנוף.

ג'וג'ו בקופסא

 

מדריך למשתמשת

קל יותר להחדיר את הג'וג'ו כשהשרירים רפויים, וזה לוקח מספר שניות. אמנם ייתכן שייקח זמן של אימון והתרגלות, אך ההחדרה וההוצאה הופכות קלות יותר עם ההכרות עם המוצר. תני לעצמך כמה מחזורים להתאמן ולנסות סוגים שונים של קיפולים ותנוחות החדרה. העיקר הוא לזהות מה נוח לך.

החדרת הג'וג'ו

 1. יש לנקות את הג'וג'ו לפני השימוש הראשון.
 2. יש לשטוף ידיים לפני ההחדרה. [
 3. קפלי את הג'וג'ו בקיפול ה C או קיפול ה Punch down .
 4. החזיקי את הגו'גו' בחוזקה ביד הדומיננטית, ועם היד השניה פתחי בעדינות את שפתי הפות החיצוניות כדי שתוכלי להחדיר את הגביעונית לנרתיק.
 5. וודאי שהגביעונית נפתחה באמצעות העברת האצבע סביבה או סיבוב קל שלה, כדי לייצר אטימה טובה. אם הגביעונית לא נפתחה, את יכולה לעשות כמה תרגילי רצפת אגן כדי לעזור לה להיפתח או להוציא ולהחדיר מחדש.

את יכולה להיות עם הג'וג'ו 4-12 שעות. הג'וג'ו היא לשימוש אישי בלבד ואין להעביר אותה, ואינה מיועדת לשימוש בזמן יחסי מין או לשימוש בתור אמצעי מניעה.

הוצאת הג'וג'ו

את יכולה להיות עם הג'וג'ו במהלך הלילה אך לא יותר מ 12 שעות. אנו ממליצות על ניקוי ושטיפה לפני השינה ובבוקר. זמן הוצאת הג'וג'ו תלויה בעוצמת הדימום האישית שלך. עם הזמן תכירי את הקיבולת שלה ביחס לדימום שלך.

בתחילת השימוש, כדאי להתאמן בהוצאה הג'וג'ו במקלחת אם אפשר. השרירים רגועים יותר במקלחת, למקרה ובזמן האימון יישפך חלק מהדם, קל לשטוף אותה באופן מיידי ולהשתמש במים כחומר סיכה.

 1. לפני ההוצאה שטפי ידיים. שימי לב! חשוב לא למשוך בגבעול כדי להוציא את הגביעונית. זה מחזק את האטימה של הגביעונית ומקשה על הוצאתה, עשוי להשפיע לרעה על שרירי רצפת האגן ועשוי לקרוע את הגבעול.
 2. הוציאי את הג'וג'ו כשאת בתנוחה נוחה. בכריעה הנרתיק הוא בצורתו הקצרה ביותר מה שמקל על ההוצאה. הרפי את שרירי רצפת האגן (הרפיית הלסת עוזרת לכך גם) . חפשי את בסיס הגביעונית עד שתוכלי ללחוץ על הבסיס כדי לשבור את האיטום, מחצי את הגביעונית קלות כדי להקטין את צורתה עבור היציאה, ומשכי בעדינות צד אחד שלה החוצה, ואז את הצד השני. כאשר בחוץ, שמרי עליה אנכית כדי להימנע משפיכת התוכן.
 3. רוקני את התוכן אל האסלה (או כל מקום אחר לבחירתך (-: ) , שטפי את הג'וג'ו בכיור עם מים חמימים וסבון נטול ריח ונטול שמנים. אם אין לך כיור זמין, את יכולה לנגב את הג'וג'ו עם נייר טואלט או לשטוף אותו עם מים מבקבוק.
 4. החדירי את הג'וג'ו מחדש להמשך שימוש.

גוגו

ניקוי ואחזקה של הגביעונית

על הניקוי להתבצע באמצעות מים חמימים וסבון נטול חומרי ריח ונטול שמנים. וודאי שהחורים הקטנים נקיים גם הם באמצעות העברת זרם מים דרכם או שימוש בקיסם בעדינות בעת הצורך.

חיטוי הגביעונית מתבצע באמצעות הרתחה של 3-5 דקות בסיר עם מים רותחים. לעולם אל תרתיחי את הג'וג'ו יותר מחמש דקות!

אחסני את הג'וג'ו כשהוא יבש בתוך נרתיק הבד שלו, במקום מאוורר (לעולם לא בתוך שקית ניילון או מיכל אטום. ). עם הזמן, את עשויה לראות שינוי קל בצבע של הג'וג'ו. זה לא פוגע בגביעונית, אך אם זה מפריע לך את יכולה לנקותה באמצעות אלכוהול.

אם מופיעים בגביעונית שלך סדקים, קרעים או שינוי במרקם , זה הזמן להחליף אותה.

מידות הג'וג'ו אורך אורך גבעול אורך כולל קוטר נפח נוזל חומר
מודל 1 46mm 19mm 65mm 40mm 20ml סיליקון
מודל 2 50mm 19mm 69mm 46mm 30ml סיליקון

לקניית גביעונית ג'וג'ו